Betisov poker na Kartuhi, stradao Hetafe!
Domaćin ubedljiv u Sevilji.
Povezane vesti
Fudbaleri Betisa savladali su u Sevilji ekipu Hetafea rezultatom 4:0 u meču 17. kola španske Primere.
Tim Manuela Pelegrinija opravdao je večeras ulogu favorita i veoma ubedljivo savladao ekipu iz predgrađa Madrida koji se na Kartuhi nije pitao ni za šta.
Posle 15 minuta igre, “zeleni” su stigli do vođstva zahvaljujući Aitoru Rubialu koji je se dobro snašao posle centaršuta Antonija sa desne strane.
Gde je stao u prvom, Rubijal je nastavio početkom drugog poluvremena pošto je u 49. minutu u kontranapadu natrčao na odbijenu loptu posle šuta Antonija i spretno savladao Soriju.
Previsoko je odbrana Hetafea stajala da bi tri minuta kasnije sprečila novi pogodak, Ernandes je sa dosta osećaja proigrao Fornalsa koji je praktično stavio tačku na ishod meča.
Već u 60. minutu Kućo Ernandes je posle dodavanja Roke postavio konačnih 4:0, a rezultat bi možda bio i drugačiji da Borha Majoral nije sa penala šutirao pored gola u 89. minutu.
Međutim, ne i ishod meča...
Ekipa Betisa nalazi se na šestoj poziciji na tabeli Primere sa 28 bodova, dok je Hetafe 11. sa 20 bodova.
0 Komentara