petak 28.10.2022.
22:57

Nervozan finiš utakmice.

RCD Real Mallorca

Na otvaranju 12. kola španske Primere fudbaleri Majorke i Espanjola odigrali su nerešeno 1:1 (1:0).

Tim sa Balearskih ostrva poveo je u 48. minutu golom Vedata Murićija. Naš Predrag Rajković i odbrana Majorke uspevala je da odbije svaki napad Espanjola do 71. minuta.

Tada je rezervista Hoze Karlos Lazo postigao gol za izjednačenje i to na kakav način. Fudbaler Espanjola prošao je po levoj strani i činilo se u prvi mah da je želeo da uputi centaršut međutim, lopta je nekako završila u golu.

Domaći tim je u poslednjim minutima meča ostao sa dva igrača manje pošto su Mafeo i Agire zaradio po direktan crveni karton.

Posle 12 mečeva Majorka zauzima 12. poziciju sa 13 bodova, dok je Espanjol mesto ispod sa dva boda manje.