20:37

U okviru Serije A Torino ispustio veliku prednost.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Bez pobednika u duelu Torina i Empolija u okviru Serije A, bilo je 2:2 (2:1).

Torino je u desetom minutu došao do prednosti, gosti su napravili kardinalnu grešku u odbrani, na kraju to Tomaso Pobega uspeva da iskoristi dobrim uklizavanjem za 1:0.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0, odlično je Marko Pjaca iskoristio rupe ispred kaznenom prostora, namestio se za šut i pogodio za veliku prednost svog tima.

Sve što su do tada uradili fudbaleri Torina, poništio je Vilfrid Singo. Kao poslednji igrač odbrane je dobio crveni karton, VAR je intervenisao na kraju i za sudiju nije bilo dileme.

Empoli je do kraja poluvremena uspeo da smanji rezultat i to preko Romanjolija posle kornera, odlično je glavom reagovao i poslao loptu u mrežu, a drugi gol gostiju videli smo u drugom poluvremenu.

Ponovo centaršut, ponovo gol glavom, Luperto je centrirao,a La Mantia je bio priseban i pogodio za 2:2.

Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić svih 90 minuta danas na terenu.