Bio pred vratima Barse, sada preuzima Lids?
Argentinci se visoko kotiraju na "Elan roudu".
Povezane vesti
Vredne "pčelice" odnele čitav plen iz Njukasla, da li je Brentford zreo za Evropu?
Crne mačke nisu baksuzne na Emirejtsu! Šou Kola Palmera, Petroviću bod protiv Vile!
Romero za "zatvor" - Junajted nastavio da pleše, Embeumo i Bruno za četvrtu u nizu i korak bliže Ligi šampiona!
"Nije iznenađenje što je Mateta pao na lekarskim pregledima"
Lids je raskinuo saradnju sa Džesijem Maršom, utakmicu protiv Junajteda je vodio Skubala. Dobro se pokazao, osvojio bod na "Old Trafordu" - Lids je čak bio blizu i velike pobede, ali jasno da će doći do promene na klupi.
Pominjao se Raul, koji je se ipak zahvalio Jorkšircima na ponudi. Pominjali su se Poketino, čak i povratak Bijelse, ali južnoamerički mediji sve glasnije pričaju o Marselu Galjardu kao rešenju.
Argentinski stručnjak je u pretodnih osam godina vodio River Plejt, krajem prošle godine je postao slobodan trener na tržištu. Galjardo se pre pominjao kao novi trener Barselone, ali su Katalonci ipak imali druga rešenja dok Galjardo nije hteo da napušta Argentinu i voljeni klub.
Možda je sada pravo vreme za selidbu u Evropu. U svojoj karijeri je osvojio deset trofeja u južnoameričkom fudbalu, naravno izdvaja se dva Kopa Libertardores sa River Plejtom.

0 Komentara