sreda 21.04.2021.
20:51

Svašta je moguće, igraju u fantastičnoj formi.

EPA-EFE/Kiko Huesca

Sevilja je uspela da stigne i do 21. pobede u šampionatu Španije pošto je danas savladala Levante rezultatom 0:1 u gostima.

Jedini gol smo videli u 53. minutu utakmice, tada je En Neziri dobio sjajnu loptu od Susa, krenuo ka golu velikom brzinom,obišao golmana i pogodio mrežu za, ispostaviće se, konačnih 0:1.

Velika pobeda Sevilje, ušli su u borbu za titulu, ali im je i dalje potrebno čudo, zaostaju u odnosu na Atletiko Madrid tri boda uz utakmicu više.

U duelu Osasune i Valensije pobeda domaćih, bilo je 3:1 (2:1).

Domaći su poveli golom Martinez Kalva, igrao se 13. minut, da bi gosti izjednačili u 30. minutu preko Gameira.

Ipak, samo dva minuta kasnije, Kaleri postiže gol za prednost domaćih od 2:1.

U 65. minutu Tores je promašio penal za Osasunu, da bi upravo ovaj igrač uspeo da se ispravi i da postigne gol za konačnih 3:1 samo dva minuta kasnije.

Uroš Račić je igrao do 52. minuta utakmice za Valensiju.