Bivši Vlahovićev saigrač: "Arogantan i pokvaren na najbolji način"
"U kategoriji je sa najboljim napadačima Serije A Viktorom Osimenom i Olivijem Žiruom", uporedio je Dušana Vlahovića veteran Martin Kaseres.
Povezane vesti
Modrić realan, Inter zavisi od sebe, može li Milan do čuda i potpunog preokreta?
Titulu će verovatno uzeti, ali Kivuov Inter ne zna da igra velike mečeve - Milan slavio u derbiju "Madonine"
De Rosi "sapleo" svoju Romu i obradovao Komo i Juve - Đenova gledala sebe, skinula ozbiljan "skalp" i pobegla u komfornu zonu
Parma odolela u Firenci, Viola će strepeti do kraja - Verona šokirala Bolonju, ali za nju je to "kasno paljenje"
Sadašnji igrač Los Anđeles Galaksija Marton Kaseres branio je boje polufinalista Lige Evrope Juventusa i Sevilje u svojoj karijeri.
Kaseres je posebno detaljno prokomentarisao Dušana Vlahovića, čiji je rast ispratio u Fiorentini.
"Iz prve ruke mogu da vam kažem da je veoma snažan. Srećan sam što ga vidim u dresu Juventusa, iako je dao manje golova ove sezone nego prošle. Ne dovodi se u pitanje njegov kvalitet. On je jedna od onih devetki koje su pomalo arogantne i pokvarene na meni omiljeni, najbolji mogući način. Dušan ima drugačije karakteristike od Luisa Suareza, ali duhom su isti“, kaže Kaseres i objašnjava:
"U kategoriji je sa najboljim napadačima Serije A Viktorom Osimenom i Olivijem Žiruom. Mada, Juve ima još mnogo kvalitetnih fudbalera, počev od Anhela di Marije, protiv kojeg sam igrao mnogo puta, čak i sa reprezentacijom. On je pravi šampion“, rekao je Kaseres, koji je u "violi" proveo dve godine, od 2019. do 2021. godine.
Vlahović je u 39 utakmica ove godine postigao 13 golova.
0 Komentara