22:25

Gosti potpuno pali u nastavku.

EPA-EFE/Stuart Franklin

Verder okrenuo i prekinuo seriju Ajntrahta od pet pobeda zaredom (2:1).

Ajntraht je poveo iz prve ozbiljne prilike, Kostić nalazi Silvu - Portugalac dolazi do svog 19 gola u prvenstvu u devetom minutu.

Imao je Silva još jednu priliku, na drugoj strani pretili su Džošua Sardžent, kome je poništen gol, i Rašica koji pogađa prečku.

Verder je krenuo silovito u drugo poluvreme. Selasije postiže gol za 1:1 u 47. minutu, čekali smo VAR potvrdu - ovog puta gol stoji.

A onda petnaestak minuta kasnije i preokret - Sardžent je izašao 1 na 1 sa Trapom, to je gol i 2:1 za domaćina

Frankfurt je u potpunosti pao u nastavku, Frankfurt postiže još jedan gol preko Šmita - VAR interveniše i sudi ofsajd te je gol poništen.

Ajntraht je imao dobru šansu preko Kostića, ipak šut našeg internacionalca ide pravo u golmana.

Kostić je odigrao ceo meč, dok je Jović dobio priliku od 65. minuta. Kod domaćina Miloš Veljković je odigrao svih devedeset minuta.