BL - Moćni Keln, loše vesti za Muslina!

petak 16.09.2016.
22:24

Prva utakmica trećeg kola Bundeslige protekla je u znaku ekipe Kelna.

Popularni ''Jarčevi'' nastavili su sa odličnim rezultatima u novoj sezoni Bundeslige.

Oni su večeras na svom terenu lako izašli na kraj sa ekipom Frajburga, savladali je rezultatom 3:0, pa će ovu noć provesti na čelu tabele sa ukupno sedam osvojenih bodova i ukupnom gol razlikom 5:0.

Na vodeći gol ekipe Kelna čekalo se 29 minuta, kada je Modeste na asistenciju Risea savladao golmana gostiju, da bi samo dva minuta kasnije Bitenkur duplirao prednost ''Jarčeva'' na 2:0.

To, ipak, nije bilo sve u prvom poluvremenu.

Igrao se 43. minut meča, kada je Sorensen asistirao Modesteu, a ovaj svojim drugim golom zapečatio sudbinu ekipe Frajburga - 3:0.

U nastavku, Keln je zadržao ovo ubedljivo vođstvo, a kakav-takav doprinos trijumfu dao je i naš Miloš Jojić koji je zaigrao u poslednjih deset minuta, dok aktuelnog srpskog reprezentativca Filipa Mladenovića nije bilo na terenu. On je svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve, baš kao i Aleksandar Ignjovski u ekipi Frajburga.