nedelja 20.09.2015.
17:25

Ni posle pet odigranih kola, ekipa Štutgarta nema ni jedan osvojeni bod!

BETA/AP Photo/Petros Karadjias

Njihova serija poraza nastavljena je i danas u petom kolu. ''Švabe'' su na svom terenu dočekale ekipu Šalkea, koji je slavio rezultatom 1-0 i tako ostavio ekipu Štutgarta na dnu tabele.

Posle prvog poluvremena bez golova, gostima je u nastavku bilo potrebno samo osam minuta da dođu do pogotka.

Mejer je proigrao Liroja Sanea, koji se odlično oslobodio svojih čuvara i iskosa sa leve strane savladao golmana Titona - 0:1.

Pobedonosni gol možete da vidite OVDE.

Naš reprezentativac Filip Kostić je i ovog puta bio u startnoj postavi Štutgarta, odigrao je svih 90 minuta, ali nije uspeo da doprinese boljem rezultatu svog tima.

Večeras se igraju još dve utakmice petog kola Bundeslige, Augsburg - Hanover i u derbiju Dortmund - Leverkuzen. Oba meča počinju u 17:30h.