subota 24.08.2019.
20:21

Bajern lagano prošao kroz Gelzenkirhen.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Bajern iz Minhena je stigao do prve pobede u prvenstvu Nemačke nakon onog remija sa Hertom.

Danas je ekipa Nika Kovača uspela da slavi u Gelzenkirhenu i to lakše nego što se očekivalo, bilo je 0:3 (0:1).

Bajern je mogao da postigne i više golova u prvom poluvremenu, ali pre svih, Korentin Toliso nije bio precizan iz izgledne situacije.

Igrao se 50. minut kada smo videli najlepši detalj na meču, Robert Levandovski je izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara od gola, bio je to neodbranjiv šut koji je završio u gornjem uglu za 0:2.

Konačnih 0:3 delo je, naravno, Roberta Levandovskog. Kingsli Koman je prošao ovoga puta po desnoj strani, dodao do Levandovskog koji se maestralno oslobodio svog čuvara za 0:3!

Jedina šansa za Šalke u drugom poluvremenu bila je preko Matije Nastasića koji je glavom pucao preko gola.

Srpski fudbaler je danas odigrao svih 90 minuta.