''Bleki'' i drugovi još više udaljili Inter od Skudeta! Handanović spašavao bod!

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Ekipa Intera sve je dalje od nove titule i zvižducima je danas ispraćena sa ''Meace''.

Posle remija sa Torinom u prošlom kolu, ''Neroazuri'' su večeras i na svom terenu ''prosuli'' dva boda u duelu sa Fiorentinom.

Bio je to meč 30. kola Serije A, a završeno je rezultatom 1:1.

Posle prvog poluvremena bez golova, Toreira je u petom minutu nastavka meča doveo Fiorentinu u vođstvo i najavio iznenađenje.

Nije se dugo čekalo na odgovor Intera, samo pet minuta kasnije Perišić je asistirao Damfrisu za 1:1.

Dvadeset minuta kasnije Sančez i Korea zamenili su Lautara i Džeka u ekipi Intera, Sančez je u finišu meča imao dobru priliku da donese ceo plen Interu, ali je nije iskoristio. Međutim, u  nadoknadi vremena mogla je i Fiorentina do pobede! Ikone je pretrčao Čalhanoglua u kontri, izbio oči u oči sa Handanovićem, ali je golman Intera uspeo odličnom intervencijom da sačuva bar ovaj jedan bod Interu.

U ekipi Fiorentine je  90 minuta odigrao Nikola Milenković, zamenjen je u nadoknadi vremena, dok su Nastasić i Terzić meč odgledali sa klupe.