"Blickrig" Liverpula, Barsa je ozbiljno uzdrmana

subota 06.08.2016.
19:36

Dve katastrofalne greške Barse izabranici Jirgena Klopa su odmah kaznili.

Barselona gubi sa 3:0 od ekipe Liverpula, u okviru Internacionalnog Kupa Šampiona u Severnoj i Centralnoj Americi.

Najpre je u prvom poluvremenu debi gol postigao Sadio Mane, a onda je u drugom delu igre usledio "blickrig" igrača Liverpula.

Najpre je Mane ukrao loptu Matjeu, dodao ju je do Oriđija koji mu je maestralno vratio. Bivši igrač Sautemptona je uočio Hendersona kako se ubacuje, uputio je prizeman cenataršut ka njemu, a Havijer Maskerano je u pokušaju da izbaci loptu ispred Engleza zatresao sopstvenu mrežu.

Igrao se 47. minut kada je Argentinac savladao svog golmana, a samo minut nakon toga je Livepul još jednom povisio prednost.

Mladi Stjuart je ukrao loptu Busketsu na sredini terena, prosledio ju je do Oriđija koji se "stuštio" ka golu Brava, koji je zamenio Ter Štegena na poluvremenu, i pogodio mrežu Barse za 3:0.

11:04

Tek ces se smijati! Samo cekaj! Smijaces se od muke!

10:20

Boli jos uvek magija kutinja? :D

dushanseelny
21:32

Hehe rekoh ja bice trka udvoje izmedju dve institucije. Klop izdominirao prelazni rok

Делија_момак
07:05

Не да је издоминирао него га је докторски одрадио. Довео само такве играче а кад се сетим кога је све Брендан доводио. Куку леле :-D:-D:-D

brat sergio#10
20:54

Hahahahahahahah potop

Milos 1996
22:23

Jesi li sad resio sve probleme sa ovim porazom Barse?

The KING(guapo)
20:10

Mislim da je vise nego jasno k'o uzima PL,Institucija je to!

Cataphract
20:10

ljudi ovaj mane je senzacionalan! gruja breee xD

Play Fair Today
20:09

Magija Markovic - Grujic u nadoknadi vremena.

pop94
20:07

Gruja brat opet strelac, bravo Grujo majstore!

BODJA
20:06

Auuuu koliko nade uliva ovaj mec!

NIKE
20:04

Ovaj Buskec je definitivno najveća prevara od igrača, momak osim dodati loptu igraču do sebe bukvalno ništa drugo, a neki dan ga klinci iz Barce upoređuju sa Pirlom, J Toureom, Redondom, Emersonom, Makeleleom...

Gorila u magli! LFC
21:15

bravo kuco upravu si ozonska rupa novijeg doba

22:14

slazem se sa tobom u potpunosti + da se doda da je jako dobar glumac tj simulira za oskara :D a nzm sto dobijas minuse xD

19:59

Ali cekajte da vam sad objasne (oni sto mrze Liverpul) kako Barsa ovu utakmicu nije igrala ozbiljno, kako je Ibra pojacanje cim je dao makazice protiv veoma ozbiljne ekipe Galatasaraja i kako Liverpul nema ekipu za top 4.

MANUTD
23:52

Prevelika ocekivanja ce vas zakopati, kao i ivek.

MANUTD
16:16

Nasu odbranu cine De Hea, Valensija, Smoling, Baji, So, a pomoc ce dobijate od Pogbe i Snajderlina kao centralnih veznih. To i ne zvuci tako lose kao sti si ti predstavio.

Даниел Агер
10:13

Sreca pa su vasa ocekivanja realna. Sa Blindom, Rohom, Smolingom, Dzonsom i Darmijanom u odbrani ima lagano da uzmete PL. Mozda i najjacu odbranu imate u Evropi, pa i sire.

19:59

origi ima da pokida sezonu ako ga zdravlje posluzi

07:06

А што не би? Па није он Стариџ, брале :-D

DrugRaja
19:58

Liverpool igra atomski fudbal.Ubitacan je na kontre.

00:16

Zašto njemu kada se nije povredio i nije pored aut linije maestralno vodio ekipu do pobede?

19:53

Nije neka bitna utakmica ali drago mi je da vode protiv barce nDa je finale lp.msm da bi nas pobj. barsa nUglavno svaka cast ovo ce im dbr doci za samopouzdanje

Danijel Sturridge
19:49

Pojacanja vrhunski odigrala , klavan stoperčina

The_King7
19:48

uuu liver uzima sve ove godine glat ,1 su favoriti za PL bez dileme ,a barca je poznata da igra pun gas prijateljske .

äxwell
21:49

Zanimljivo sve i jedan navijac Liverpula nije ni pomenuo titulu niti je ovaj rezultat digao u nebesa..Tako da ti je sarkazam bespotreban.

MANUTD
19:48

Propade Barselona nacisto, dobio ih liverpul u prijateljskoj.

Rise up
19:47

Bas su uzdrmani prijateljska utakmica.Niko ne voli da izgubi istina ali ovo su pripremne utakmice gde se rezultat odmah zaboravlja.