sreda 15.01.2020.
22:39

Lagana pobeda u Torinu.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Na "Alijanc stadionu" u Torinu ekipa Juventusa je uspela da savlada Udineze sa ubedljivih 4:0.

Domaćin je bio nadmoćan u svakom pogledu, ekipa Juventusa je briljirala od samog starta i bilo je pitanje koliko će golova u mreži Udinezea biti kada sudija odsvira kraj ovog meča.

Prvi je viđen u 16. minutu, tada su Dibala i Iguain razmenili čak 6 pasova, na kraju je Iguain uspeo da savlada gostujućeg golmana za 1:0.

Samo deset minuta kasnije, novi gol u mreži Udinezea, strelac je ovoga puta bio Paulo Dibala iz penala.

Početkom drugog poluvremena u 57. minutu novi gol Paula Dibale koji je danas igrao jednu od najboljih mečeva ove sezone, da bi četiri minuta kasnije Košta iz penala dotukao rivala.

Treći gol je prava majstorija Dibale, gol koji treba videti nekoliko puta.

Juventus će u četvrtfinalu dočekati pobednika duela Parme i Rome.