sreda 11.05.2022.
22:37

Everton mogao dodatno da uveća prednost, ali...

Sjajni Lester protiv poslednjeplasiranog Noriča.

Slavile su "lisice" sa 3:0 u ovom meču, iako je posle prvih 45 minuta rezultat bio nerešen.

Sjajan je u nastavku bio Džejmi Vardi koji je postigao dva gola, prvi u 54. minutu, drugi u 62. minutu meča.

Konačnih 3:0 postavio je Madison u 70. minutu utakmice.

Norič se polako oprašta od Premijer lige, sa druge strane Lester nema šansu za plasman u Evropu ove sezone.

U duelu Votforda i Evertona pobednika nije bilo - 0:0, a imajući u vidu da je domaćin već ispao iz lige, favorit je bio gostujući tim koji nije uspeo da stigne do gola.

Daleko bolji Everton, mogli su do gola u nekoliko navrata, ali nisu imali ni sreće da danas stignu na korak od opstanka.

Ipak, išao im je na ruku rezultat utakmice Čelsija i Lidsa, pa je ovaj bod samo uvećao prednost na tabeli u odnosu na pomenuti Lids.