Bohum ostao bez tri boda u 96. minutu, Majnc i dalje na dnu

petak 27.10.2023.
22:30

Majnc stigao do boda u nadoknadi.

@VfLBochum1848EN/Twitter

Fudbaleri Bohuma i Majnca odigrali su nerešeno 2:2 u okviru devetog kola Bundeslige.

Poveli su domaći posle penala koji im je dosušenj u 21. minutu. Precizan sa bele tačke bio je Kevin Šteger, za 1:0 na poluvremenu.

Srpski fudbaler Erhan Mašović morao je da izađe iz igre u 34. minutu zbog povrede.

U nastavku meča, Majnc se vratio u igru, ali krivicom domaćih. Šloterbek je skrenuo udarac koji je išao pravo u mrežu Bohuma za 1:1 posle sat vremena igre.

Ipak, uspeo je da se iskupi u 82. minutu kada je posle kornera primio loptu i glavom iz neposredne blizine poslao loptu u gol za 2:1

Nije to bilo sve, u 96. minutu meča usledio je šok za domaće, pošto je Majnc stigao do izjednačenja ponovo i boda u gostima. Kraus je postigao spasonosni gol i tako stavio tačku na ovaj susret.