Mogla je i sva tri...

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

Kompletirano je četvrto kolo italijanske Serije A.

Poslednji meč ovog kola odigran je večeras na ''Bentegodiju'', gde je Verona ugostila ekipu Bolonje.

Pobednika nije bilo, meč je završen rezultatom 0:0, pa sada Verona zauzima deveto mesto sa sedam bodova, a Bolonji je ovo drugi remi od početka sezone i sada ima pet bodova na 11. poziciji.

Odličnu priliku da odnese ceo plen sa ovog gostovanja ekipa Bolonje je imala u 72. minutu kada je Cirkze bio u prodoru, pa nesebično asistirao za Ndoja, ali je njegov udarac iskosa sa leve strane zaustavio golman Montipo.

Bolonja je imala veći posed lopte (61:39%), imala i više šuteva u gol, ali to nije uspela da iskoristi da eventualno dođe i do pobede.

Do kraja bez većih uzbuđenja, a akter ovog meča bio je i srpski reprezentativac Darko Lazović koji je u 36. minutu zamenio Doiga.