Bolonja opsedala gol Kremenozea, na kraju stigla samo do boda

ponedeljak 23.01.2023.
20:35

Sreća pogledala gostujući tim.

@BolognaFC1909en/Twitter

Fudbaleri Bolonje i Kremonezea odigrali su 1:1 u okviru 19. kola Serije A. Kremoneze je prekinuo niz od četiri vezana poraza u italijanskom prvenstvu.

Bolonja je bila prilično ubedljiva u prvom poluvremenu, ali nije uspela da dođe do gola. Bilo je sedam pokušaja domaćih da postignu pogodak, u odnosu na svega dva gostujuća.

Slično se nastavilo i u drugom poluvremenu, a Kremoneze je do vodstva stigao zahvaljujući penalu. Domingez je igrao rukom, a sudija je nakon konsultovanja VAR-a pokazao na belu tačku. Okereke je bio precizan za 1:0.

Međutim, nije radovanje dugo trajalo, Kirikeš je bio tragičar, postigao je autogol za izjednačenje.

Posle ovog meča Bolonja je 11. sa 23 boda, dok je Kremoneze ubedljivo poslednji sa osam.