nedelja 01.05.2022.
22:37

Bolonja danas odigrala još jedan sjajan meč, umalo nisu uzeli sva tri boda u Rimu.

EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Ponovo fantastična poseta na Olimpijskom stadionu u Rimu, Romu je danas gledalo 62 988 gledalaca, ali nije vredelo, Liga šampiona je sada i matematički nedostižna, pošto je bilo 0:0 protiv Bolonje.

Roma je već u prvom minutu tražila penal ali ga nije dobila nakon VAR intervencije, a na drugoj strani Bolonja je takođe pretila, uglavnom preko Orsolinija.

Na drugoj strani je Skorupski branio odlično, pa je ostalo 0:0.

U nastavku, velika šansa za Arnautovića koji je slabo reagovao u kaznenom prostoru, a onda je Skorupski pokazao svoje reflekse kada je odbranio udarac Kumbule u 67. minutu.

Nastavila je Roma sa napadima, ali je morala da se pazi brzine Bolonje u napadu, Abraham je imao jedan pokušaj, bez pogotka...

Na drugoj strani nova velika šansa za De Silvestrija, tada je Patrisio pokazao sjajan refleks, golova, nažalost, nije bilo.