Bolonji svanulo u Torinu, Moro i Kastro prekinuli užasan niz
Bolonja slavila u ligi prvi put posle mesec dana.
Povezane vesti
(VIDEO) Akrobacija i tri boda Bolonje - "Makazice" u nadoknadi za pobedu usred Napulja!
Roma i Komo za vratom, Milan od borbe za Skudeto do ostanka bez Lige šampiona?
Atalanta udaljila Milan od Lige šampiona, Pavlović dao (ne)utešni pogodak
(VIDEO) Čudesan preokret Rome, Malen iz penala u 101. minutu sačuvao san o Ligi šampiona
Seriju od čak četiri poraza u nizu fudbaleri Bolonje prekinuli su ovog popodneva u Torinu pošto su protiv istoimenog tima slavili rezultatom 2:1 u okršaju 25. kola Serije A.
Atipično za jednog od stabilnijih timova u italijanskom šampionatu, Bolonja je ušla u krizu rezultata, a dolazak u goste jednom od nepredvidivijih domaćina u ligi činila je celu stvar složenijom.
Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a već u četvtom minutu nastavka gosti iz Emilio-Romanje stigli su do prednosti pogotkom Nikole Mora, koji je samo malo okrznuo loptu nakon što se ona odbila od Nikole Vlašića.
Hrvatski fudbaler se u 62. minutu iskupio za kiks prilikom primljenog gola Torina pošto je bio najprisebniji nakon što se lopta odbila do njega nakon udarca Duvana Zapate.
Pozitivan rezultat za "bikove" bio je na snazi samo osam minuta pošto je Bolonja vratila vođstvo golom Santijaga Kastra, koji je izuzetno snašao u kaznenom prostoru nakon što ga je uposlio Federiko Bernardeski.
Do kraja meča nije bilo promene rezultata pa je Bolonja stigla do osmog mesta, iskoristivši poraz Lacija od Atalante pa sada oba tima imaju po 33 boda.
Kada je reč o Torinu, "bikovi" su prvim porazom posle tri nedelje ostali na 14. mestu sa samo šest bodova više od mesta koje vodi u niži rang.
0 Komentara