nedelja 21.02.2021.
16:18

Sjajno igra mladi srpski fudbaler.

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

PAOK je savladao Lamiju na svom terenu sa veoma ubedljivih 4:0, a Andrija Živković je pružio još jednu dobru partiju.

Već u 18. minutu ekipa PAOK-a stiže do prednosti preko Babe Rahmana, mogli su da postignu još nekoliko golova do kraja poluvremena, ali se to nije desilo. Imao je i Andrija Živković jedan udarac, ali je golman gostiju dobro reagovao.

U nastavku Živković sjajno pronalazi Colisa za 2:0 u 48. minutu, a samo 4 minuta kasnije Varda pogađa za velikih 3:0.

KOnačnih 4:0 postavlja Andrija Živković u 66. minutu, bila je to prava bomba nekadašnjeg fudbalera Partizana koji postiže svoj drugi gol u poslednje dve utakmice.

PAOK je vezao i drugu pobedu, ali zaostaje dosta za prvoplasiranim Olimpijakosom koji ima 11 bodova više i utakmicu manje.