nedelja 14.04.2024.
19:47

Prekinuta utakmica u Seriji A.

EPA-EFE/Riccardo Antimiani

Utakmica 32. kola italijanske Serije A između Udinezea i Rome prekinuta je u 83. minutu nakon što je na terenu kolabirao defanzivac "vučice" Ivan Endika.

Štoper iz Obale Slonovače se srušio na teren u deset minuta ranije, odmah je intervenisala lekarska ekipa Rome i odvela ga u svlačionicu, a igrač je došao do svesti dok su ga iznosili sa terena.

Ipak, treneru Rome Danijeleu de Rosiju nije bilo do fudbala, pa je od sudije Paireta zatražio da se igra prekine kako bi otišao u svlačionicu i video kako je Endika.

Kada se De Rosi vratio, dogovoreno je da utakmica bude prekinuta i završena rezultatom 1:1 koji je bio u tom trenutku.

Udineze je povelo u 23. minutu preko Pereire, a Lukaku izjednačio u 64, ali to nije ni toliko važno.