Ne tako dobri rezultati u poslednje vreme za velikana francuskog fudbala.

twitter.com
twitter.com

Lion je ubedljivo krenuo u meč.

Bošovi izabranici su stigli do vođstva posle samo dva minuta igre. Tete je upošljen od strane Lakazeta i to je 1:0 za Olimpik.

Tuluz je pripretio u 16. minutu preko Abukala, šut odlazi tik iznad prečke. Lion nije davao mira Dupeu na golu gostiju, Lakazet ga je odlično testirao u 24. minutu, ali bez promene rezultata. Tolizo je pokušao u 41. minutu, Spirings na drugoj strani u 43. minutu pokušaj, ali se na poluvreme odlazi sa minimalnom prednošću domaćina.

A onda veliko razočaranje za domaće navijače u 67. minutu. Tuluz dolazi do izjednačenja. Na pravom mestu posle šuta Abukala bio je rezervista Ratao koji pogađa za 1:1.

Boš je pokušao sa izmenama da dođe do pobede, ušli su mladi Čerki i Kakeret, ali bez promene rezultata. Razočaranje za domaći tim, posle četiri vezana poraza dolaze tek do boda u meču gde su tokom većine vremena bili bolji rival.