ponedeljak 22.01.2024.
22:40

Podela bodova.

Adam Davy/PA via AP

Fudbaleri Brajtona i Vulverhemptona remizirali su rezultatom 0:0 u poslednjem meču 21. kola Premijer lige.

Brajton je bio konkretniji u prvom poluvremenu, očekivano je De Zerbijev tim držao loptu u svojim nogama, ali je teško dolazio do opasne zone i pravih prilika.

Vulvsi su šanse čekali iz kontri, iz jedne takve situacije Pedro Neto je sa 20 metara šutirao tik pored stative.

Drugo poluvreme - slična slika, Brajton sa posedom lopte na polovini rivala, Vulvsi napadaju iz kontri iz organizovane odbrane, a ponovo je Neto bio najopasniji u jednoj situaciji kada ga je zaustavio golman Stil.

De Zerbi je osvežio i napad, uveo je Fergusona, potom je osvežio ekipu sa Lamptijem, Lalanom i Vebsterom, ali su se gosti večeras zasluženo odbranili i po šansama možda i bili bliži pobedi.

Brajton je sada sedmi sa 32 boda, Vulvsi su na sredini tabele sa 29.