Bravo, Dušane! Vlahović dvostruki strelac u Kupu Italije!

nedelja 18.08.2019.
20:40

Fiorentina slavila zahvaljujući golovima bivšeg napadača Partizana.

EPA-EFE/JUSTIN LANE

Fudbaleri Fiorentine su na startu Kupa Italije dočekali Berluskonijevu i Galijanijevu Moncu, slavili su sa 3:1 (0:1) posle preokreta, zahvaljujući sjajnom Dušanu Vlahoviću.

Odlično je biviš napadač Partizana ovog leta odradio pripreme sa prvim timom, spominje se da bi mogao i da dobije šansu u postavi pre Đovanija Simeonea.

Da je u odličnoj formi dokazao je i danas, poveli su gosti preko Briđentija, ali je Vlahović golovima u 80. i 86. minutu preokrenuo rezultat.

Najpre je sjajno pobegao zadnjoj liniji Monce i odmerenim udarcem u dalji ugao matirao čuvara mreže za 1:0.

Šest minuta kasnije je odlično izbegao ofsajd zamku, ostao je sam pred golmanom gostiju, rutinski ga je matirao za preokret rezultata.

Na kraju je Kjeza samo stavio tačku na ovaj susret, odlično veče za bivšeg napadača Partizana, koji je u igru ušao samo šest minuta pre postizanja prvog pogotka.

Dodajemo i da su čitav meč na terenu u dresu Fiorentine proveli Aleksa Terzić i Nikola Milenković.