nedelja 10.03.2024.
19:32

Ajntraht dobio na kraju sigurnom igrom sa igračem više.

Arne Dedert/dpa via AP

Ekipa Ajntrahta iz Frankfurta je uspela da upiše tri boda u okviru 25. kola nemačke Bundeslige, bilo je 3:1 (1:1).

Poveli su gosti u 6. minutu utakmice, tada je Bruks uspeo da se upiše u strelce posle odlično izvedenog kornera sa desne strane, dobro se pozicionirao i pogodio glavom za 0:1.

I onda u 22. minutu sudija zbog faula isključuje Džona Entonija Bruksa, domaćima je posao bio olakšan i odmah se ta promena videla na terenu.

Igrao se 32. minut kada je Koh pogodio za 1:1, a do kraja utakmice je gol visio u vazduhu i bilo je pitanje trenutka kada će domaćin doći do potpunog preokreta.

Dina Ebimbe je postigao gol u 50. minutu, da bi konačnih 3:1 postavio Mario Gece golom u 64. minutu utakmice.