ponedeljak 25.04.2022.
23:25

Ako ste imali dilemu...

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Golman Parme Đanluiđi Bufon definitivno više nije u formi kakvog smo navikli da ga gledamo iz najboljih dana, ali reakcija u večerašnjem duelu protiv Peruđe damo je dokaz da je možda vreme da razmisli o kraju karijere.

Peruđa je slavila 2:1 i nanela treći uzastopni poraz Parmi, a mnogo više od lošeg rezultata i slabe forme "Mlekadžija" brine neshvatljiva greška Bufona iz sedmog minuta kojom je omogućio domaćinu da stekne dva gola prednosti.

U pokušaju da ispuca, Bufon je promašio čitavu loptu što je rutinski iskoristio Olivieri i povećao prednost Peruđe na 2:0 samo dva minuta posle početnog vođstva domaćina.

Parma je sredinom drugog poluvremena smanjila rezultat na 2:1, ali to je sve što je gostujući tim uspeo da uradi pa sa trećim porazom u nizu zauzima 13. mesto, ali sa dvocifrenom razlikom u odnosu na mesto koje vodi u plej-aut.