ponedeljak 27.03.2023.
20:28

Gol vredan boda.

EPA-EFE/Noushad Thekkayil

Fudbaleri reprezentacije Gane remizirali su na gostovanju Angoli 1:1 u meču četvrtog kola grupe E kvalifikacija za Afrički kup nacija.

Učesnik Mundijala u Kataru došao je do boda golom ofanzivca Crvene zvezde Osmana Bukarija.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a domaći su došli do prednosti u šestom minutu nastavku golom iz penala Lukasa Žoaa.

Igrao se 71. minut kada je u igru ušao ofanzivac Crvene zvezde Osman Bukari, a samo minut kasnije isti igrač doneo je izjednačenje i važan bod Gani.

Sjajno je po desnoj strani prošao Peinsil, pronašeo Bukarija u kaznenom prostoru, a ovaj rutinski pogodio mrežu Angole.

Ovi bodom Gana je ostala lider grupe sa osam poena, dok je Angola na trećem mestu sa pet bodova.