Bundesliga - Ludnica u Leverkuzenu, mašina Haland i "lepotica" Gerera srušili Bajer, gosti se gostili!

subota 11.09.2021.
17:28

Mijatu Gaćinoviću samo poluvreme.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

U terminu od 15.30, odigrano je pet utakmica u okviru četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Najuzbudljivije bilo je u Leverkuzenu gde je Dortmund savladao Bajer sa 4:3.

Ponovo je zablistao Erling Haland, Norvežanin nastavlja da trese mreže u svim dresovima i takmičenjima, pa je tako presudio i "farmaceutima" pogocima u 37. i 75. minutu.

Meč je obeležio i sjajan pogodak Rafaela Gerera iz slobodnog udarca u 70. minutu.

Čast gostiju branili su i Volfburg i Majnc koji su sa po 2:0 bili bolji od redom Grojter Firta i Hofenhajma. Mijat Gaćinović je bio u startnoj postavi Hofa sve dok nije zamenjen na poluvremenu.

Union i Augsburg su u Berlinu odigrali susret bez pogodaka, dok je Keln u Frajburgu remizirao 1:1.