subota 13.03.2021.
17:25

Efikasan dan u Bundesligi.

EPA-EFE/CARMEN JASPERSEN

U terminu od 15.30 danas su odigrane četiri utakmice 25. kola nemačke Bundeslige.

Bajern Minhen je sa lakoćom savladao Verder u Bremenu sa 3:1, a ni ulazak Miloša Veljkovića u igru u drugom poluvremenu nije mogao da spasi "zelene" poraza.

Bavarci su posle prvih 45 minuta vodili golovima Leona Gorecke u 22. i Serža Gnabrija u 35. minutu, a na 3:0 povisio je Robert Levandovski u 67. minutu susreta.

Utešni pogodak Verdera delo je Niklasa Fulkruga u 86.

Šalke se ponovo propisno obrukao, ovoga puta u Volfsburgu gde su poraženi sa čak 5:0.

Sve je počelo autogolom Mustafija u 32. minutu, da bi u drugom poluvremenu Volfsbrug postigao još četiri gola.

Pogađali su redom Vut Veghorst, Bote Baku, Josip Brekalo i Maksimilijan Filip.

Union je u Berlinu slavio protiv Kelna sa 2:1 i to nakon preokreta, posle gola Ondreja Dude pobedu timu iz prestonice doneli su Maks Kruze i Kristofer Trimel.

Majnc je savladao Frajburg minimalnim rezultatom zahvaljujući golu Robina Kuaisona u 84. minutu meča.