petak 09.11.2018.
22:51

Bundesliga postaje sve zanimljivija.

EPA-EFE/DAVID HECKER

Hanover i Volfsburg su otvorili 11. kolo u Bundesligi, a domaćin je slavio sa 2:1 (1:0).

Kada je nemačka liga u pitanju, sva pažnja će biti uperana ka okršaju Borusije Dortmund i Bajerna iz Minhena, ali biće tu dosta zanimljivih duela pored ovog.

Hanover je igrao dosta loše na početku ove sezone. Uspeli su da pobede jedino Štutgart, koji je posledni tim na tabeli, a sada su konačno upisali još jednu pobedu. Domaćin je bio odlučniji i zasluženo je slavio u ovom meču.

Maina je doneo prednost u 31. minutu. Volfsburg je na početku drugog poluvremena pokušao da pritisne rivala, međutim iz jedne kontre Hanovera, sudija je dosudio jedanaesterac. Bebou je uzeo loptu i preciznim šutem duplirao prednost domaćina.

Nakon ovog gola, Hanover se okrenuo ka odbrani svog gola, ali Volfsburg je uspeo samo da smanji prednost u 80. minutu. Sudija je dosudio još jedan penal na ovom meču, ovoga puta za goste. Verhojst je bio precizan sa bele tačke, ali gosti nisu imali snage da stignu do izjednačenja.