Čalhanogluova "lepotica" i penal Lautara doneli pobedu Interu u Veneciji!

subota 27.11.2021.
22:38

Inter nastavlja sa poterom.

EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Fudbaleri Intera savladali su kao gosti Veneciju rezultatom 2:0 u okviru 14. kola italijanske Serije A.

"Neroazuri" su se novom pobedom približili Napoliju i Milanu na samo bod zaostatka, s tim da u ovom trenutku ima utakmicu više.

Prvo poluvreme proteklo je u inicijativi Intera koji je i poveo u 34. minutu kada je Hakan Čalhanoglu postigao sjajan pogodak sa više od 20 metara.

Nastavak meča doneo je nešto ravnopravniju borbu dva tima, mada su gosti i pored toga imali nekoliko izvesnih prilika da osiguraju ubedljiviji trijumf.

Zapretio je Škrinijar, šutirao Džeko, potom i Di Marko čiji je udarac uspešno odbranio Romero, a konačan rezultat postavio je Lautaro Martinez sa penala u poslednjem trenutku meča.

Venecija se nalazi na 15. mestu Serije A sa 15 bodova.