Ćavi o dešavanjima u Madridu: "Ceo svet je video"
Tek će se pričati o kontroverznoj pobedi Reala.

Povezane vesti
Revija golova, ali i sijaset sudijskih grešaka, grmi Sosijedad, ali ne ćuti ni Anćeloti!
Spektakl u Madridu! Real posle nezaboravnih 120 minuta otišao u finale Kupa kralja!
Potencijalni problem Flika - Barsa sa njim nema nijedan poraz, a možda završi na tribini?!
Golman Las Palmasa iznet sa terena i hitno operisan
Real Madrid je sinoć nakon velikog preokreta savladao "fenjeraša" Almeriju sa 3:2 na svom terenu u 21. kolu španske La Lige i tako ostao na -1, uz meč manje, u odnosu na lidera na tabeli Đironu.
Sve ono što se dešavalo na stadionu "Santjago Bernabeu" izazvalo je brojne komentare, pričaće se danima o suđenju, a opšti utisak je da je Real imao veliki "vetar u leđa" na putu ka potpunom preokretu, koji je napravio pogotkom Danija Karvahala u 100. minutu.
Iz Almerije su svi uglas poručili da su "pokradeni", a povodom dešavanja u Madridu oglasio se i trener aktuelnog šampiona Španije Ćavi Ernandez.
"Posle utakmice sa Hetafeom rekao sam da postoje stvari koje nisu logične i da će biti veoma teško osvojiti titulu. Sinoć je ceo svet mogao da vidi šta se dogodilo. Kao što je trener Almerije Garitano rekao – ako nešto kažemo, bićemo kažnjeni", rekao je Ćavi.
Njegova Barselona je sinoć pobedila Betis u Sevilji sa 4:2 i treća je na tabeli sa 44 boda, što je osam manje od Đirone i sedam od Reala.
0 Komentara