Čeh maestralnom intervencijom spasio Arsenal, Rodžers u čudu!

ponedeljak 24.08.2015.
21:45

Pogledajte kako je Peter Čeh odbranio zicer Kristijanu Bentekeu pri rezultatu 0:0 u meču Arsenala i Liverpula!

BETA/AP Photo/Jon Super

Arsenal je u prvom poluvremenu možda i oštećen kada je sudija dosudio ofsajd u kome se nalazio Aron Remzi, ali Liverpul je bio bolja ekipa u ovom delu igre.

Kutinjo je pogodio prečku, a Peter Čeh je na sjajan način reagovao kada je Kristijan Benteke šutirao sa samo par metara.

Vredna pažnje je i reakcija Brendana Rodžersa koji je video loptu u mreži, ali na njegovu nesreću nije postigao gol pridošlica iz Aston Vile.

Obratite pažnju...

39 Komentara

Manipulator
Tuesday, 25.08.2015
12:58

Junajtedovci vec drhte nakon ovakve fudbalske predstave.

Делија_момак
00:15

Е баш волим што је Чех овако добро бранио и шта је запушио уста свима. Сви су га разапели након кикса против Вест Хема а он је вечерас показао каква је класа. Свака част и за Мињолеа који је био бриљантан у другом полувремену. Дефинитивно су одбране Чеха и Мињолеа обележиле ову утакмицу.

JEBACE VAS M. TUMBAS
00:01
dushanseelny
Monday, 24.08.2015
23:00

Ispostavlja se kao tacno ono sto sam mislio- Rodzers je imao kiks sa pojacanjima jedne sezone, dobar je to trener. Ako Siti posustane i da sansu drugima, Liverpul bez sumnje konkurentan za titulu.

Dzimi Humuhumunukunukuapua
22:50

Koja šansa za Balotelija...ops Bentekea.

AxweII
23:05

Baloteli mu samo moze pertle vezati...

02:13

Nzm ja ko je ekonom u Liverpulu i ko kome veže pertle, nit me interesuje.

M. Pochettino
01:10

Rni skoro 800 minuta bez gola u PL, Benteke je doktor za njega.

21:59

Svaka cast Cehu,ali Benteke je tezak panj.

the NormalOne
22:54

Decko je zverina,u TOP 5 napadaca lige..Kad prihvati loptu ko tenk je,svakom se desi kiks.

03:52

Ako je on u TOP 5 napadaca lige, onda stvarno prihvatam teoriju pristalica Primere da je Primera 3 puta bolja liga od Premijer lige.

13:25

Dobro je,to sam u prvi mah I pomislio pa reko ajd da stavim samo upitnike :)

11:07
21:53
Dragojevic Andrija
21:52

i + kutinju odb i spasio cist gol. :) kakav je to majstor zao mi je sto je posao jer smo pojacali konkurenta ali i mi imamo 2 vrhunska golmana.. :)

Šava
21:51

Da je kutinjo pogodio u 2 min, sad bi bilo 4 0, a da je Remzijev gol prihvacen bilo bi 4 0 na drugoj strani. Ceh odlican

Emilio
08:54

Da definitivno bi jedna ekipa pala u igri, ovako su svi igrali u kontinuitetu. Zato se i zavrsila ovako utakmica bez golova.

21:50

Arsenau je poništen regularan gol ali ih Liverpul uništava prvo poluvreme. Kutinjo je nevidjena magija, Belerinu nece biti dobro sutra. Kokelan i Čeh su spasili Arsenal za sada.nIpak, znajući mentalitet Liverpula, Arsenal ovo dobija na kraju.

gunner11
22:14

Da je sudija svirao gol tok utakmice bi se promenio

Emilio
08:55

Bila mu je leva strana tela u ofsajdu, ne mozete reci da nije bio ofsajd. Pogledajte samo, kako stoje odbrambeni i to u liniji sesnaesterca.

AxweII
21:50

IJaoooo jesu ih satrali u prvih 45...Steta sto ne bi golova..Rodzers postavio odlicnu taktiku..

Ramo Mahalbasic
21:48

Sta covjek brani,strasno,ali koliko i srece ima Arsenal samo za sada..

necaaa
21:48

Odlican liverpool

S-I-M-K-E_
21:48

Kakve odbrane Ceha,sta je sada odbranio Kutinju pred kraj poluvremena,nevjerovatno!Svaka cast!