Čelsi pobedio, a Kejhil govorio o očajnoj igri

utorak 01.03.2016.
23:28

Geri Kejhil je bio samokritičan nakon utakmice koju je Čelsi rešio u svoju korist protiv Noriča na gostovanju.

BETA/AP Photo/Scott Heppell

Fantastično prvo poluvreme Čelsija i veoma loše drugo, ali tri boda se računaju na kraju pošto su "plavci" slavili sa 2:1 golovima Kenedija i Dijega Košte.

Nakon utakmice igrači Čelsija su medijima govorili uglavnom o slabom drugom poluvremenu, a to je činio i Geri Kejhil.

"Bio je to užasan kraj utakmice.

Poslednjih 15-20 minuta su stvarno bili teški.

Ipak, u prvom poluvremenu smo kontrolisali utakmicu. U drugom se situacija razvijala u nekom drugom smeru.
", rekao je Kejhil.

7 Komentara

Super Frank 8
Wednesday, 02.03.2016
15:51

Mozemo mi prodati Oscara za 40-50 miliona, ima i takve koji nemaju problem sa parama :D

brekbaCh
15:05

I ko opet nastavlja da prica da se Azar vraca.. gde se vraca, u Lil ? Pa sa ovakvom igrom i zalaganjem bi i u Lilu bio na klupi.

Dača
01:21

Konte će na leto imati mnoooogo posla. Moraće da zategne odbranu i popravi vezni red. U ofanzivi Dijego radi odličan posao ali osim Vilijana nema nijednog drugog igrača koji redovno daje golove i doprinosi igri u napadu. nAzar je negde u svom svetu, Oskar je izgubljen u prostoru i vremenu, Fabregas solidan, Remi ne dobija previše šansi, Falkao je zaboravio kako se igra fudbal (nažalost), Pedro bljesne tek na momente, Traore i Kenedi su još uvek mladi i neiskusni a Pata još uvek čekamo.

NIKE
01:05

Slažem se, mora to bolje u mečevima koji slijede!

00:54

Teska ali mnogo bitna 3 boda !

West London
00:34

Pff pogotovo on,kad vidim azpi mu dodaje loptu on je nabija u aut,i masu takvih glupih stvari,kad on i oscar igraju chelsea kao da igra sa 9 igrača,ali šta je tu je,nek ne kisne protiv psg-a