Četiri gola i dve "lepotice" u Menhengladbahu, Borusija se provukla protiv Majnca!

petak 06.10.2023.
22:29

Malo je falilo da gost osvoji sva tri boda.

Mainz
Mainz

Fudbaleri Borusije remizirali su u Menhengladbahu sa ekipom Majnca rezultatom 2:2 u okviru sedmog kola nemačke Bundeslige.

Favorizovani domaćin nije uspeo da upiše trijumf, iako je poveo u 22. minutu kada je Florijan Nojhaus glavom savladao Centnera posle centaršuta Onorata.

Radost Menša trajala je svega dva minuta, koliko je bilo potrebno talentovanom 19-godišnjaku Brajanu Grudi da postigne fantastičan pogodak sa više od 20 metara.

Drugo poluvreme donelo nam je totalni preokret, igrao se 75. minut kada je Ajmen Barkok pretrčao skoro polovinu terena i matirao Nikolasa.

Iznenađenje je sprečio Džo Skali, Amerikanac je u 88. minutu postigao odličan pogodak iz slične pozicije kao Gruda.