Četiri u nizu za Manea i Ronalda!
Posle slabog početka prvenstva, Al-Nasr konačno igra dobro.

Povezane vesti
Argentinci, ima li nekoga da zatrese mrežu? Zemlja svetskih prvaka ne ume da postigne gol!
Legenda Spartaka pita Stankovića: "Od čega si umoran - novca, života ili fudbala?
Bruno Petković otvorio dušu: ''Bio sam u šoku! Moj obraz je čist, Boban ne može tako da se ponaša prema meni!''
Legenda Spartaka: ''Vidi se da je Stanković nervozan, nadam se da neće dobiti otkaz''
Četvrta u nizu za Al-Nasr.
Jedan od timova koji su najviše uložili u dolazak svetskih fudbalskih zvezda je slavio na gostovanju Al Raedu, bilo je 1:3 (0:1).
Sadio Mane je doveo goste u prednost, igrao se prvi minut nadoknade prvog poluvremena, odlično se oslobodio čuvara, namestio i šutirao u sam ugao za 0:1.
Jedan od najlepših detalja na meču viđen je u 49. minutu. Anderson Taliska se namestio na udarac sa oko 20 metara, opalio po lopti i poslao je u gornji desni ugao za 0:2!
Kristijano Ronaldo je postigao gol za 0:3 u 78. minutu, i on je sjajno prevario svog čuvara i čini se u tom trenutku je otklonio sve dileme.
Do kraja gol Fuzaira iz kaznenog udarca za konačnih 1:3.
0 Komentara