subota 21.09.2024.
21:25

Ništa od trijumfa "Armejaca" na zahtevnom gostovanju.

pfc-cska.com

Fudbaleri CSKA iz Moskve remizirali su Kazanju od ekipe Rubina rezultatom 1:1 u okviru devetog kola ruske Premijer lige.

Izabranici srpskog stručnjaka Marka Nikolića nisu uspeli da opravdaju ulogu blagog favorita i pored terenske inicijative koja se ogledala u odličnoj igri tokom prvog poluvremena.

U tom periodu, CSKA je postigao dva gola zahvaljujući Žemaletinovu u 15. i Musaevu u 34. minutu, ali je potonji pogodak bio poništen zbog ofsajda.

Početak drugog dela igre uneo je blagi nemir u igri "Armejaca" nakon izjednačujućeg pogotka Rubina kada se u 55. minutu među strelce upisao Teslenko, pa promene rezultata do kraja meča nije bilo.

Srpski internacionalac u redovima Moskovljana Marko Gajić ušao je u igru u 66. minutu, ali nije uspeo da pogura svoj tim do trijumfa.