Da li će Demiralova glupost koštati Juve? Haland postao "seviljski berberin"!

utorak 09.03.2021.
21:50

​Porto vodi u Torinu, Haland ponovo spakovao Sevilji gol, mogu li Italijani i Španci do čuda?

Juventus - Porto 0:1, Dortmund - Sevilja 1:0, to je bilans prvog poluvremena u večerašnjim mečevima  Lige šampiona.

Juventus je imao prvu šansu preko Morate, čiji je udarac zaustavio golman Porta. Usledile su dva dobra pokušaja Porta preko Taremija u jednom napadu, ali je prečka sačuvala Juve.

Ipak, 10 minuta kasnije nije bilo spasa za Juve. Demiral je napravio naivan penal, zakasnio je i po nozi udario Taremija, a sudija Kujpers nije imao dilemu. Precizan sa 11 metara bio je najbolji igrač Porta Serhio Oliveira.

Do odlaska na odmor, Morata je imao još jednu priliku, Kristijano Ronaldo je bio prilično neprimetan, a Porto delovao veoma dobro organizovan na svim delovima terena.

U Dortmundu, Erling Haland je nastavio da rešeta. Sevilja je došla u nameri da nadoknadi poraz od 2:3 i igrala je dobro, ali jedna greška ih je skupo koštala.

U 35. minutu, Sevilja je izgubila loptu na nekih 30 metara, usledio je munjevit napad, Rojs kao na tacni ostavlja za Halanda koji ovo ne propušta - 1:0

Norvežanin je u prvom meču postigao dva gola i upisao asistenciju, večeras je nastavio svoj teror nad Andalužanima.