Dalić: "Šokirani smo, izgubili smo bodove"

nedelja 26.03.2023.
11:00

Vels izjednačio u trećem minutu nadoknade.

EPA-EFE/Anders Wiklund

Fudbaleri Hrvatske neočekivano su remizirali sa Velsom i to pošto su gosti u 93. minutu izjednačili na 1:1 na Poljudu. Strelac gola za ,,vatrene" bio je Andrej Kramarić u 28. minutu utakmice.

Selektor Hrvatske Zlatko Dalić bio je negativno iznenađen posle ovog meča.

,,Šokirani smo, ali to je tako u životu. Nekad dobiješ, nekad izgubiš. Mogli smo da damo drugi gol i trebalo je sve da rešimo u 90 minuta. Nismo ga postigli gol i onda smo čuvali rezultat. Primili smo taj šokantan gol iz jedine opasne akcije, prekida. Znali smo to i spremali se, ali se nismo obranili. Izgubili smo dva boda, idemo dalje", rekao je Dalić.

Hrvatska kvalifikacije nastavlja 28. marta gostovanjem Turskoj.

"Lepo je na početku osvojiti bodove i imati zalihu, ali znamo što nam je činiti. Moramo biti prvi ili drugi, osvojiti 17 ili 18 bodova i to je to", poručio je Dalić.