subota 06.11.2021.
18:30

Holanđanin direktan.

EPA-EFE/Alberto Estevez

Mladi fudbaler Barselone Frenki de Jong teško je prihvatio činjenicu da je njegov tim u drugom poluvremenu prosuo tri boda prednosti protiv Selte u Vigu i u šestom minutu nadoknade primio gol za konačnih 3:3.

Bviši fudbaler Ajaksa rekao je da je Barselona u drugom poluvremenu izgubila sebe.

"U drugom poluvremenu smo zaboravili da igramo. Nedostajala nam je ličnost. Ovo je veoma jak udarac za nas. Produžio je utakmicu pet minuta, što je bilo sasvim dovoljno. Kada mi gubimo, uvek produže dva do tri minuta", istakao je De Jong.

Barselona je doslovno prosula tri boda sa gostovanja u Vigu, a debi novog trenera Ćavija Ernandeza u gradskom derbiju protiv Espanjola dočekaće posle reprezentativne pauze na skromnom devetom mestu sa osam bodova manje od lidera Real Sosijedada.