08:30

Nastavak odlične forme.

Printscreen
Printscreen

Mladi srpski napadač Dejan Joveljić nastavio je da trese mreže u dresu Los Anđeles Galaksija.

Odlična forma nekadašnjeg napadača Crvene zvezde i dalje traje. Nakon što je ispisao neke istorijske stranice MLS lige kada je ušao sa klupe protiv Ostina i za 35 minuta dao dva gola i podelio dve asistencije, Joveljić igra vrlo dobro.

Prošle večeri je u ubedljivom trijumfu protiv Montreala od 4:0 na terenu bio 55 minuta i uspeo je da se upiše sa bele tačke. Uz njega, strelci su bili Čičarido Ernandez i Rajan Raveloson.

Bio je ovo Joveljićev šesti gol na isto toliko odigranih utakmica i drugi je najbolji strelac ekipe odmah iza Čičarita koji ima pogodak više. Upravo su njih dvojica na sebi svojstven način proslavili egzekuciju srpskog napadača.

LA Galaksi svoj naredni meč igra u subotu protiv gradskog rivala Los Anđelesa koji je za kratko vreme doživeo uspon i veliki su favoriti s kvotom od 1.80 u AdmiralBet.