Dejan Lovren: ''Najgori smo, ovako više ne ide''
Ne vidi rešenje...
Povezane vesti
Buran atinski derbi, Nikolićev AEK ostao bez pobede u 106. minutu, pričaće se o suđenju!
Slavljenik Feđa Dudić u utakmici za pamćenje ispratio Rijeru u Ajntraht, šest golova u velikom slovenačkom derbiju!
Novi gol Mihaila Ivanovića, Milvol osvojio bod
Ko je više razočarao - Partizan u Srbiji, ili Hajduk u Hrvatskoj?
Jedno od najvećih razočaranja u evropskom fudbalu ove sezone je ekipa francuskog Liona koja posle 14 odigranih kola u tamošnjoj Ligi 1 zauzima poslednje mesto na tabeli sa samo sedam osvojenih bodova.
Sinoć je Lion bio nemoćan i protiv Marseja na ''Velodromu'', gde je poražen sa ubedljivih 3:0, a posle meča je svoje veliko razočaranje igrama svog tima u razgovoru sa novinarima izneo iskusni hrvatski defanzivac Dejan Lovren.
"Ovo je najgora ekipa Liona u kojoj sam igrao. Moramo da postavimo sebi prava pitanja pitanja, jer ovako više ne ide.
Rekli smo jedni drugima mnogo toga posle ovog poraza, ali neću vam otkriti šta", izjavio je Lovren posle devetog poraza Liona u 14 odigranih mečeva.
0 Komentara