Dejvid Bekam i Geri Nevil preuzeli engleskog četvrtoligaša
I odmah postavili visoke ciljeve.
Povezane vesti
Teški dani za Igora Tudora, zbog smrti oca nije mogao pred novinare
Da može, Arteta bi ponovio isto, Karager ga žestoko isprozivao
Artetin antifudbal konačno dobio bolnu "šamarčinu" - O’Rajli doneo trofej Sitiju, Arsenal definitivno neće osvojiti sve
Tragični Totenhem je zreo za Čempionšip, "šumari" ga gurnuli u provaliju, a na ivici ga zadržala Vila
Bivši saigrači u Mančester junajtedu i reprezentaciji Engleske Dejvid Bekam i Geri Nevil završili su posao oko preuzimanja Salforda.
Oni su postali većinski vlasnici ovog engleskog četvrtoligaša i kao cilj postavili da u narednih pet godina stignu do Čempionšipa, drugog ranga engleskog fudbala.
Salford je ovu sezonu završio na osmom mestu u Ligi 2, sa bodom manje od Česterfilda, koji će kao sedmi igrati u baražu za popunu Lige 1.
Bekam i Nevil su morali da pronađu novac za ovaj poduhvat, a pronašli su ga u finansijerima Deklanu Keliju, osnivaču konsultantske firme Konselo, i lordu Mervinu Dejvsu, prvom čoveku Teniske federacije Engleske.
Investicija je vredna 11 miliona funti, plus 15 miliona koji će biti uloženi u infrastrukturu Salforda i pojačanja.
Keli i lord Dejvis neće imati nikakvu aktivnu ulogu u upravljanju klubom.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara