23:39

Novi-stari premijerligaš osetio sablju portugalskog velikana.

Fulham FC
Fulham FC

Srpski reprezentativac i fudbaler Fulama Aleksandar Mitrović bio je strelac za svoj klub u kontrolnoj utakmici protiv Benfike koju je njegov tim izgubio sa 5:1.

Nije Fulam imao nikakve šanse protiv portugalskog velikana koji je naoštreno ušao u ovu utakmicu, da bi kasnije samo popustili nogu sa papučice gasa i smireno priveli meč kraju.

Posle tri minuta igre bilo je 1:0 za Benfiku posle pogotka Rafe, a onda je dva puta u metu pogađao Gonsalo Ramos za visokih 3:0 posle pola časa. Odbrana Fulama je pucala po svim šavovima, što tim poput Benfike obožava da iskoristi.

Jaremčuk je u 57. povećao na 4:0 posle još jedne smušene reakcije defanzivaca londonskog tima, da bi Aleksandar Mitrović u 61. bio najviši posle kornera sa leve strane i glavom doneo počasni gol "kolibarima". Konačnih 5:1 postavio je Arauho tri minuta kasnije.

Mitrović je odigrao čitav meč koji se dogodio na stadionu "Algavre" u Portugaliji.