Deportivo sve bliži "segundi"!

Autor: Dragan Milosavljević
subota 02.05.2015.
23:56

Nisu domaći uspeli da upišu 3 boda i ako se uzme u obzir težak raspored do kraja, teško će sačuvati prvoligaški status.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

U poslednjem meču subotnjeg programa španske Primere, Deportivo i Viljareal su podelili bodove. Bilo je 1-1.

Domaćima su u ovom meču bili neophodni bodovi jer se žestoko bore za opstanak u društvu najboljih. Na njihovu žalost nisu uspeli da do njih dođu, osvojili su samo jedan.

Sa druge strane "Žuta podmornica" je koliko-toliko ušla rasterećeno u ovaj meč, jer se nalaze na poziciji koja vodi u Evropu, sa 6 bodova više od prvog pratioca, a to je Atletik Bilbao.

Prvo poluvreme nije donelo neka veća uzbuđenja.

Na samom početku drugog dela, gosti dolaze u vođstvo golom Koste koji je postigao sjajan pogodak.

Svega dva minuta je trajalo vođstvo gostiju. Domaći su izjednačili golom Borgesa u 50 minutu.

Golove sa meča možete pogledati OVDE

Do kraja meča nije viđeno bog zna šta, ni jedni ni drugi nisu uspevali ozbiljnije da ugroze protivnički gol.

Ekipa iz La Korunje se nalazi u teškoj situaciji, u zoni je ispadanja, ali ono što najviše brine sve je očajna forma. Nisu uspeli da zabeleže trijumf na prethodnih 12 mečeva!

Ako ovako nstave, Segunda je veoma blizu.

U narednom kolu gostuju u Bilbau, dok će Viljareal dočekati Elče.