22:46

Kakav finiš.

@LutonTown
@LutonTown

Fudbaleri Barnlija remizirali su na svom terenu sa Lutonom rezultatom 1:1, u utakmici 21. kola Premijer lige.

Bio je ovo pravi derbi začelja, jer su se suočile ekipe koje se nalaze u zoni ispadanja. U njoj su i posle ovog susreta, Barnli je na pretposlednjem 19. mestu sa 12 bodova, dok tim iz Londona ima četiri boda više.

Domaćin je poveo u 36. minutu.

Bila je to perfektna tranzicija Barnlija, koja je završena tako što je Odober probio po levoj strani i poslao oštar pas u peterac, lopta se od jednog igrača Lutona odbila pravo na nogu Zekija Amdunija, kom iz idealne pozicije sa šest metara nije bilo teško da zatrese mrežu, za 1:0.

U nastavku dosta borbe, malo kvaliteta, dominacija u posedu Lutona, ali pravih šansi nije bilo, rezultat se nije menjao i sve je išlo ka tome da će Barnli slaviti jako važan trijumf. Ali...

U 93. minutu je Luton krenuo u jedan od poslednjih napada, akcija je baš dugo trajala, a na kraju je Douti centrirao sa levog boka, golman Traford "zaplivao" u prazno, a Moris bio na pravom mestu i glavom poslao loptu u mrežu, za 1:1.

Proveravao se ovaj pogodak u VAR sobi, zbog eventualnog faula nad golmanom, ali je presuđeno da ga nije bilo.