DEVET golova u Istanbulu, a Valensija KIDA!

nedelja 09.10.2022.
23:31

Sjajno igra Ener Valensija, novi het-trik.

EPA-EFE/ERDEM SAHIN

Verovatno utakmica dana u evropskom fudbalu jeste meč Fenerbahčea i Karagumruka, kluba u kom će od januara igrati i Adem Ljajić i koji vodi Andrea Pirlo.

Ener Valensija je ponovo čovek koji je obeležio kolo, on je postigao svoj deseti gol u devet odigranih kola i nedodirljiv je na vrhu liste strelaca, doživljava novu mladost upravo u ovoj sezoni i ništa ga ne može zaustaviti.

Postigao je tri gola danas.

Krespo je doveo domaće u prednost, ali su Borini i Kuasi preokrenuli rezultat. Ipak, Valensija je izjednačio na 2:2 u 28. minutu.

U nastavku Valensija iz penala u 62. minutu donosi domaćinima novo vođstvo, da bi Borini na drugoj strani iz penala izjednačio rezultat. Viđen je novi penal u 73. minutu kada je Valensija ponovo bio precizan, ali nije to bilo sve, gosti preko Kapačaka stižu do 4:4 u 83. minutu.

I onda u 88. minutu u igru ulazi Bačuaji, u petom minutu nadoknade pogađa za konačnih 5:4.