nedelja 26.11.2023.
19:57

Sjajna partija reprezentativca Argentine.

EPA-EFE/FABIO FRUSTACI

Fudbaleri Rome savladali su na Olimpiku ekipu Udinezea rezultatom 3:1 u okviru 13. kola italijanske Serije A.

Izabranici Žozea Murinja stigli su do pobede posle dva vezana kiksa, te se približili timovima koji se nalaze u zoni koja vodi u Ligu šampiona.

"Vučica" je povela u 20. minutu kada je Dibala uputio dobar centaršut iz prekida, a najviši u skoku bio je Đanluka Manćini koji je zatresao mrežu Silvestrija.

Gosti su stigli do izjednačenja početkom drugog poluvremena, igrao se 57. minut kada je Florijan Tovan iskoristio dodavanje Pajera i doneo izjednačenje "zebretama".

Strepeli su domaći navijači sve do 81. minuta i sjajne timske akcije, Azmun je loptu dodao ka Lukakuu koji ju je prosledio Paulu Dibali, a Argentincu nije bilo teško da pogodi gol.

Konačan rezultat postavio je Stefan El Šaravi u 90. minutu meča.

Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić proveo je na terenu 69 minuta kada je zamenjen, a u prvom poluvremenu zaradio je žuti karton.