Dinamo posle kobnog Šerifa bez reči i sa mnogo razočarenja
Jako loša utakmica hrvatskog velikana.

Povezane vesti
LŠ (kval) - Andorani umalo da zaprete bivšem prvaku Evrope, minimalac Ludogoreca
Lalatović: "Da imamo budžet kao Noa igrali bismo Ligu šampiona svake godine"
LŠ (kval) - Virtusu košarka bolje ide, Bilbija gazda San Marina!
LŠ (kval) - Štoper kao napadač zablistao pred 740 ljudi, Zvezda bliža Gibraltaru
Jedan od predvodnika ekipe Dinama Mislav Oršić dao je svoj komentar na jučerašnji debakl Zagrepčana.
Šerif je u prvom meču plej-ofa za Ligu šampionan naneo ubedljiv poraz favoritu Dinamu od 3:0. Ekipa iz Moldavije je tako nastavila uspešan niz iznenađenja, posle izbacivanja Crvene zvezde u prethodnom kolu.
"Ovo je najgora utakmica Dinama otkad sam ja ovde. Nemam reči. Ništa nije išlo, sve smo duele gubili. U drugom delu smo bili slabiji nego u prvom, još smo i dobro prošli sa tri primljena gola. Sve pohvale Šerifu, ali mi smo ti koji su podbacili. Moramo se što bolje pripremiti za revanš, trebaće nam čudo u Maksimiru i nadam se da ćemo uspeti“, kazao je fudbaler hrvatskog tima.
Dinamo revanš igra kod kuće, ali je rezultatska razlika velika, pa će treneru Damiru Krznaru trebati praktično čudo kako bi ostvario prolaz u elitno takmičenje.
0 Komentara