Đirona bez pobede, utakmica u senci povrede Odriozole

23:03

Fudbaler Sosijedada se povredio već na samom startu utakmice.

EPA-EFE/David Borrat

Đirona nije uspela da u jednom od derbija 23. kola Primere slavi protiv Sosijedada.

Ekipa koja je najprijatnije iznenađenje ove sezone je odigrala samo 0:0 protiv tima iz San Sebastijana, gosti su možda čak bili i bolji rival u pojedinim delovima susreta, ali možemo reći da je nerešen rezultat najrealniji.

Utakmica će ostati u senci povrede Alvara Odriozole, već u prvom minutu utakmice, možda i nezagrejan fudbaler Sosijedada je bio u punom trku kada mu je koleno otkazalo, pao je na zemlju kao pokošen, nije bilo kontakta sa protivničkim fudbalerom a svi vrlo dobro znamo, teško da u takvim situacijama sa izuzetno bolnim grimasama na licu igrač prođe bez ozbiljne povrede.

Koleno je definitivno u pitanju i sezona je možda za njega gotova, no, sačekajmo izveštaje lekara.

Što se same utakmice tiče, najzanimljiviji detalj je iz 24. minuta kada je Erera postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda. Pogledajte situaciju OVDE!

Navijači domaćih su nakon ovog poništenog gola pevali: "Ovako Madrid osvaja titulu"...